Hallo allemaal,
Nog even geduld maar het kamp komt eraan!
Van 10 t/m 12 juni gaan we weer naar Sint Michielsgestel om onszelf om te toveren in Superhelden.
Hierbij zien jullie de deelnemers die zich hebben aangemeld via de site. Mocht jouw naam er niet bij staan, maar wil je toch echt mee? Neem dan zsm contact op via kampcommissie@fortuna-korfbal.nl.
Nog niet alle ploegjes zijn voorzien van leiding, die proberen wij in de komende weken in te vullen!
Nu je weet welke superheld jouw team is, kunnen jullie aan de slag!
de kampcommissie
POPEYE B1
de Roo Farian B1
in’t Veen Michelle B1
Peper Yona B1
Toorenburg Mark B1
van Viegen Silila B1
van Workum Marit B1
van Zwet Nick B1
leiding ?
leiding ?
POKEMON B2
Terlien Maud B2
van Boxtel Mike B2
van den Akker Jan B2
van der Kooij Pien B2
van Schooneveld Amber B2
van ’t Woudt Liv B2
Makaske Roel B2
vd Hout Angelo B2 leiding
van Nieuwenhuizen Joren B2 leiding
CHARLIE’S ANGELS B3
Dijksman Naomi B3
Hollestelle Celina B3 leiding
Hollestelle Chimène B3
Lander Romy B3
langezaal Heidi B3
Ruijgrok Myrthe B3
Segers Merel B3
Steenweg Quincy B3 leiding
Vanwersch Lisa B3
JAMES BOND C1
Buis Danielle C1
de Vos Jens C1
Lagerberg Sem C1 leiding
leiding ?
Peper Amy C1
Rodenburg Thomas C1
Schravendijk Alicia C1
van Oosten Tim C1
van Viegen Moana C1
Van Vliet Kay C1
Verheezen Nika C1
TRANSFORMERS C2
Breider Sem C2
de Leeuw den Bouter Esther C2 leiding
Heijink Jill C2
Nennie Lars C2
Rodenburg Martijn C2
Van der Kraaij Chloë j C2
van der Lee Marlies C2
Van kints Calvin C2 leiding
van Peij Lars C2
van Peppen Tim C2 leiding
BATMAN C3
Diefenbach Kirsten C3
Rossel Jelmer C3
van der Laag Charlotte C3
van Leeuwen Iris C3
van peer megin C3
van Puffelen Milan C3
van Workum Jens C3
Vleesenbeek Julian C3
Wielage Felice C3
Wolf Dylan C3
leiding ?
leiding ?
HARRY POTTER C4
Al Isabeau C4
de Roo Kelly C4
Mertens Damian C4
Rust Nicole C4 leiding
leiding ?
Susan Amy C4
van der Gaag Benjamin C4
van Dongen Tiss C4
vd Meulen Patrick C4
MADAGASCAR D1
Bezemer Sven D1 leiding
Boes Milan D1
Boes Lucas D1
de Vos Noek D1
Hom Roos D1
Maltha Mirjam D1 leiding
Mekkelholt Tara D1
Mensink merijn D1
Mooi Chelsea D1
Schravendijk Brad D1
van de Evelijn D1
SPIDERMAN D2
Neefs Axel D2
Neville Angel D2
Roeleven Mila D2
Slingerland Noah D2
van den akker julia D2
van Dongen Annemée D2
van Peij olaf D2
Vanwersch Senna D2
van Zwet Lars D2
Kouwenhoven Jordi D2 leiding
leiding ?
HULK D3
Blom Niels D3
Bonné Gwendoline D3
Gronsveld Marit D3
Karbet Myrthe D3
Kouwenhoven Sascha D3 leiding
Stollman Liz D3
Van Peer Mats D3
Van Viersen Puck D3 leiding
Verheezen Senne D3
Vlam Koen D3
ALLADIN D4
Al Charlotte D4
Hato Jayden D4
Hillebrand Floortje D4
Kattevilder Esmee D4
Vleesenbeek Bastiaan D4
Wolf Ashley D4
van Zwet Sem D4
Steenweg Niels D4 leiding
Steenweg Lucas D4 leiding
INCREDIBLES D5
Jutte Anouk D5
Makaske Milou D5 leiding
leiding ?
Middendorp Mike D5
Peerdeman Bram D5
van Nederpelt Esmee D5
BUZZ LIGHTYEAR D6
Blom Mare D6
Busch Ella D6
Hom Lis D6
mensink fédor D6
Roeleven Seth D6
Schmidt Lars D6
van de Burgt Justin D6
van Leeuwen Jasmijn D6
Wiersma Friso D6
Johan Mensink D6 leiding
leiding ?
SUPERMAN E1/E3
Ekkes Petra E1/E3 leiding
Ekkes Bregtje E1/E3
Van Slingerland Fleur E1/E3
Wiegman Luc E1/E3
Stollman Nic E1/E3
van Dorp Anoek E1/E3
Jansen Joost E1/E3 leiding
de Rijcke Michiel E1/E3 leiding
de Rijcke Chris E1/E3
van der Pot Demi E1/E3
Wielage Finnian E1/E3
HERCULES E2/E4
Diederen Boris E2/E4
Nennie Stijn E2/E4
Twerda Sacha E2/E4
Vlam Sara E2/E4
Terlien Bibi E2/E4
Makaske Nina E2/E4 leiding
leiding ?
Vols Len E2/E4
Berg Lisa E2/E4
Dijkshoorn Faya E2/E4
van Knapen Thijn E2/E4
van Winden Jules E2/E4
ZORRO E5/E6
Dekker Floris E5/E6
van Otterdijk Aimy E5/E6
van den Bulk Chantal E5/E6
van Puffelen Julian E5/E6
Jutte Floor E5/E6
Pronk Romy E5/E6
Schuch Justin E5/E6
leiding ?
leiding ?
TURTLES E7/F1
Hom Tess E7/F1
Roeleven Raf E7/F1
Slingerland Yanu E7/F1
van Workum Katja E7/F1
Boes Joyce E7/F1 leiding
Bruggeman Linda E7/F1 leiding
Hillebrand Britt E7/F1
Mekkelholt Joran E7/F1
Nennie Anne E7/F1
Van Slingerland Rens E7/F1
MEGA MINDY/MEGA TOBY F2/F3
Blom Juliette F2/F3
Huisman Esmee F2/F3
Montenij Daan F2/F3
Dierckxsens Montenij Aafra F2/F3 leiding
Schmidt Susanne F2/F3 leiding
van Dorp Sven F2/F3
Rossel Fenna F2/F3
Calcagno Samuele F2/F3
Ekelmans Sten F2/F3
Korolkov Lieke F2/F3
Schmidt Ruben F2/F3
van der Schoot Jalou F2/F3
van Winden Elise F2/F3
de Jong Renee F2/F3
BRANDWEERMAN SAM F5
Banga Cas F5
van Stekelenburg Mees F5
Makkes Febe F5
leiding ?
Segaar Marcel hoofdleiding
Vanwersch Patrick hoofdleiding
van Leeuwen Ilse hoofdleiding
van Peij Judith keukenploeg
Louwers Yvonne keukenploeg
Louwers Karin keukenploeg
Klunder Hanneke keukenploeg
Mensink Els-Marieke keukenploeg
Segers Corine keukenploeg
Blanken Maaike keukenploeg
Heijink Rene sport en spel
Tetteroo Marjolein sport en spel
Lokhorst Jessica sport en spel
vd Bos Sanne sport en spel
Segaar Ryanne sport en spel
Roy van Bunnik Omar materiaal
Karbet Ed materiaal
Hollestelle John materiaal
Schaffer Ton materiaal
Ephraim Nikita extra leiding
de Roo Zane extra leiding
van Velzen Bart extra leiding
Reijgersberg Matthijs extra leiding
vd Akker Tom extra leiding
Share This