De inschrijving voor het Fortuna/Delta Logistiek-kamp is verlengd tot en met 22 april. We hebben het programma voor de oudere jeugd iets aangepast, waardoor op zaterdagavond terugkeren tot de mogelijkheden behoort. Maar er is (nog) niet voldoende animo om hiervoor een bus te laten rijden.

Inschrijven voor kamp? Dat doe je hier.

Inschrijvingen kamp tot nu toe:

B1
Kay van Vliet
Leiding: Sem Lagerberg

B2
Marlies van der Lee
Cloë van der Kraaij
Amber van Schooneveld
Jens de Vos
Lars van Peij
Lars Nennie
Evelijn van de Burgt

B3
Thomas Mantel
Jelmer Rossel
Marit Gronsveld
Dylan Wolf
Julian Vleesenbeek
Felice Wielage
Zoë Nieuwenkamp
Jens van Workum
Leiding: Nick van Zwet

B4
Patrick van de Meulen
Frederique Block
Leiding: Nicole Rust
Leiding: Matthijs Reijgersberg

C1
Merijn Mensink
Roos Hom
Brad Schravendijk
Rick Schravendijk
Noek de Vos
Esther Deijk
Lucas Boes
Milan Boes

C2
Lars van Zwet
Ruben van Klaveren
Olaf van Peij
Tara Mekkelholt
Mila Roeleven
Noah Slingerland
Annemée van Dongen
Leiding: Esther de Leeuw den Bouter

C3

C4
Sem van Zwet
Bastiaan Vleesenbeek
Julia van den Akker
Julia Luijendijk
Nienke Ellen Rossel
Esmee Kattevilder
Leiding: Puck van Viersen
Leiding Sascha Kouwenhoven

D1
Bibi Terlien
Fédor Mensink
Sasha Twerda
Justin van de Burgt
Lis Hom
Seth Roeleven
Lars Schmidt
Angel Neville
Leiding: Jord Bezemer
Leiding: Johan Mensink

D2
Faya Dijkshoorn
Wander van Klaveren
Boris Diederen
Stijn Nennie
Katja van Workum
Tess Hom
Yanu Slingerland
Leiding: Linda Bruggeman
Leiding: Arline Preuninger

D3
Mare Blom
Ella Busch
Sara Vlam
Anoek van Dorp
Fleur van Slingerland
Luc Wiegman
Demi van der Pot
Jaro de Jong

D4
Joran Mekkelholt
Julian van Puffelen
Davey den Dulk
Fébe Makkes
Bregtje Ekkes
Floor Jutte
Aimy van Otterdijk
Britt Hillebrand
Otar Block
Sol Rose
Leiding: Sven van den Bos

E1
Rens van Slingerland
Ruben Schmidt
Raf Roeleven
Leiding: Miriam Roeleven

E2
Sten Ekelmans
Roos Lukassen
Nikki Karlas
Jalou Flow van der Schoot
Samuele Calcagno
Sia Man
Leiding: Marcel Karlas

E3
Sven van Dorp
Aafra Monteny
Daan Monteny
Lieke Korolkov
Anne Nennie
Brent van Scheijndel
Leiding: Jan van den Akker
Leiding: Milou Makaske

E4
Katja Mans
Steef Kluver
Renée de Jong
Tess Rovekamp
Leiding: Nikky Jay
Leiding: Mirjam Kluver

E5
Juliette Blom
Fenna Rossel
Arvind Badloe
Esmee Huisman
Leiding: Roberto Badloe

E6
Mae Jacobse
Djuseppe Toet
Sharon Neville
Marc Neville

E7
Nienke Jurgens
Toas Makkes
Karlijne Ekkes
Roos van Rutten
Leiding: Petra Ekkes
Leiding: Arno Ekkes

E8
Sven Mooij
Mels van der Stap
Tim Makkes
Steven Ijskes
Jojanneke Brands

F1
Isa Vreugdenhil
Jorg Kluver
Maud Etienne
Justin van Vendeloo
Jenna van der Pot
Leiding: Dennis Vreugdenhil
Leiding: Erwin Kluver

F2
Sil Preuninger
Sjors van Eck
Koen Rovekamp
Leiding: Joyce Boes
Leiding: Paul Etienne

F3
Joep Bessems
Ruben Mans
Suzie van Leeuwen
Marly Nijs
Leiding: Marlies Hermans
Leiding: Freek van Leeuwen

F4
Luca Ekelmans
Jayden Hall Faithfull
Leiding: Suzanne Schmidt
Leiding: Nicole van den Berg

Welpen
Mick Simons
Nienke Biewenga
Renzo Cornax
Kaylee van der Maarel
Flip Bessems
Emily van Vendeloo
Dewi Killesteijn
Coen van Peperstraten
Djem Zané van der Schoot
Elle de Jong
Floortje Hoekstra
Leiding: Erik Simons
Leiding: Ricardo Cornax
Leiding: Floor van Dalen
Leiding: Mike van de Vendeloo
Leiding: Marloes Preuninger

Nog niet ingedeelde leiding:
Mark Toorenburg
Romee Warnaar
Michael van der Pot
Patrick van der Maarel

Share This