Nog iets meer dan twee weken en dan gaan we weer op Fortuna-kamp! Wij hebben er al zin in. Jullie ook?

Aangezien het kamp in het teken staat van de Beste Zangers van Fortuna, verwachten we een paar inspirerende zangers, zangeressen, groepen of misschien stelen jullie wel de show als rappers of hiphopartiesten. Stuur jouw teamnaam voor 1 juni naar: kampcommissie@fortuna-korfbal.nl.

B1/B2: Donnie
Kay van Vliet
Amy Peper
Jill Heijink
Marlies van der Lee
Chloë van der Kraaij
Amber van Schooneveld
Jens de Vos
Lars van Peij
Lars Nennie
Evelijn van de Burgt
Sem Breider

Leiding:
Sem Lagerberg
Quincy Steenweg

B3/B4: André Hazes
Thomas Mantel
Jelmer Rossel
Marit Gronsveld
Dylan Wolf
Julian Vleesenbeek
Felice Wielage
Zoë Nieuwenkamp
Jens van Workum
Patrick van de Meulen
Frederique Block

Leiding:
Nick van Zwet
Nicole Rust
Matthijs Reijgersberg

C1: Barry Badpak
Merijn Mensink
Roos Hom
Brad Schravendijk
Rick Schravendijk
Noek de Vos
Esther Deijk
Lucas Boes
Milan Boes
Chelsea Mooi

Leiding:
Nina Makaske
Mark Toorenburg

C2: Eight Direction
Lars van Zwet
Ruben van Klaveren
Olaf van Peij
Tara Mekkelholt
Mila Roeleven
Noah Slingerland
Annemée van Dongen

Leiding:
Esther de Leeuw den Bouter
Jordi Kouwenhoven
Sven Bezemer

C4: DJ Marshmello
Sem van Zwet
Bastiaan Vleesenbeek
Julia van den Akker
Julia Luijendijk
Nienke Ellen Rossel
Esmee Kattevilder

Leiding:
Puck van Viersen
Sascha Kouwenhoven

D1: Justin Bibi & Co
Bibi Terlien
Fédor Mensink
Sasha Twerda
Justin van de Burgt
Lis Hom
Seth Roeleven
Lars Schmidt
Angel Neville

Leiding:
Jord Bezemer
Johan Mensink

D2: Doe Maar D2!
Faya Dijkshoorn
Wander van Klaveren
Boris Diederen
Stijn Nennie
Katja van Workum
Tess Hom
Yanu Slingerland
Lisa Berg

Leiding:
Linda Bruggeman
Arline Hom

D3: Jackson 5
Mare Blom
Ella Busch
Sara Vlam
Anoek van Dorp
Fleur van Slingerland
Luc Wiegman
Demi van der Pot
Jaro de Jong

Leiding:
Silila van Viegen
Claire van Oosten

D4: Korfballiefde
Joran Mekkelholt
Julian van Puffelen
Davey den Dulk
Fébe Makkes
Bregtje Ekkes
Floor Jutte
Aimy van Otterdijk
Britt Hillebrand
Otar Block
Sol Rose

Leiding:
Sven van den Bos
Romee Warnaar

E1/E2: Normaal 2.0
Rens van Slingerland
Ruben Schmidt
Raf Roeleven
Sten Ekelmans
Roos Lukassen
Nikki Karlas
Jalou Flow van der Schoot
Samuele Calcagno
Sia Man

Leiding:
Miriam Roeleven
Marcel Karlas

E3/E4: Edwin van der Toolen
Sven van Dorp
Daan Monteny
Lieke Korolkov
Anne Nennie
Brent van Scheijndel
Katja Mans
Steef Kluver
Renée de Jong
Tess Rovekamp

Leiding:
Jan Akker
Milou Makaske
Nikky Jay
Mirjam Kluver

E5/E6
Juliette Blom
Fenna Rossel
Arvind Badloe
Esmee Huisman
Mae Jacobse
Djuseppe Toet
Sharon Neville

Leiding:
Roberto Badloe
Marc Neville
Aafra Monteny

E7/E8: The Voice 78
Nienke Jurgens
Toas Makkes
Karlijne Ekkes
Roos van Rutten
Sven Mooij
Mels van der Stap
Tim Makkes
Steven Ijskes
Jojanneke Brands

Leiding:
Petra Ekkes
Arno Ekkes

F1/F2: Kinderen voor Kinderen
Isa Vreugdenhil
Jorg Kluver
Maud Etienne
Justin van Vendeloo
Jenna van der Pot
Sil Preuninger
Sjors van Eck
Koen Rovekamp

Leiding:
Dennis Vreugdenhil
Erwin Kluver
Paul Etienne

F3/F4: F-lala
Joep Bessems
Ruben Mans
Suzie van Leeuwen
Marly Nijs
Luca Ekelmans
Jayden Hall Faithfull

Leiding:
Floor Mans-Van Dalen
Freek van Leeuwen
Suzanne Schmidt
Nicole van den Berg

Welpen: Doe de Kanga
Mick Simons
Nienke Biewenga
Renzo Cornax
Kaylee van der Maarel
Flip Bessems
Emily van Vendeloo
Dewi Killesteijn
Coen van Peperstraten
Djem Zané van der Schoot
Elle de Jong
Floortje Hoekstra

Leiding:
Erik Simons
Ricardo Cornax
Marlies Hermans
Mike van de Vendeloo
Patrick van der Maarel
Marloes Preuninger
Annabel Barendse

Keukenploeg: Chef Special
Elsemariek Mensink
Judith van Peij
Claudia Eradus
Karin Louwers
Maaike Blanken
Hanneke Klunder
Jos Ammerlaan

Materiaalploeg
Omar van Bunnik
Sander van der Schoot
Michael van der Pot

Sport en Spel
Rene Heijink
Tim van Peppen
Ann Preuninger
Marcel Segaar
Ryanne Segaar
Marjolein Tetteroo

Hoofdleiding
Ed Hom
Vanessa van der Kooy
Tim van Peppen
Marcel Segaar

Share This