Hieronder staan de teamindelingen voor het seizoen 2019/2020.

Jeugdteams A3 tot en met F

Voor de jeugdspelers en hun ouders is deze bekendmaking altijd een spannend moment. We vragen je om nog even onderstaande uitleg door te lezen:

– De jeugdTC heeft tijdens het afgelopen seizoen de teams bekeken en geïnformeerd naar de vorderingen van spelers bij de trainers.
– Ons doel is het samenstellen van teams, waarin iedereen met plezier en op eigen niveau kan korfballen met tegenstanders van vergelijkbaar niveau.
– De gemiddelde leeftijd per team en verdeling jongens/meisjes per leeftijdscategorie zijn ook van belang voor de opgave bij de korfbalbond, het KNKV.

Fortuna/Delta Logistiek vindt topkorfbal ook belangrijk. Onze jeugdopleiding is een belangrijke pijler om Fortuna 1 en 2 ook in de toekomst op het hoogste niveau te laten acteren. Daarom ligt het accent bij alle 1e en 2e jeugdteams op korfbalkwaliteiten, maar we vergeten het sociale aspect natuurlijk niet.

Hoeveel tijd de TC’s en trainers er ook insteken, soms moeten we keuzes maken. Die keuzes proberen we zo goed mogelijk uit te leggen en worden altijd gemaakt met de overweging dat het de beste keuze voor iedereen is. Misschien betekent dit dat een persoonlijke wens niet direct ingewilligd wordt maar we hebben er vertrouwen in dat we opnieuw een indeling hebben om trots op te zijn.

Trainers/coaches jeugdteams

Wij zijn blij dat we bij bijna alle teams in twee trainer/coaches hebben staan. Voor de B4 zijn we nog in gesprek.

Vragen naar aanleiding van teamindelingen 2019-2020

Misschien zijn er na het lezen van deze indeling nog vragen. We vragen jullie om de tijd te nemen om deze indeling op je in te laten werken. Heb je vragen over de opstelling, neem dan per mail contact op met desbetreffende TC:

Fortuna 1 t/m 3, A1 en A2: tc@fortuna-korfbal.nl
Fortuna 4 t/m 8: sjc@fortuna-korfbal.nl

Voor Fortuna A3 tot en met de F-teams kun je bij vragen op donderdagavond 4 juli in gesprek met de JeugdTC. Stuur vooraf wel even een mailtje naar jeugd-tc@fortuna-korfbal.nl zodat we een tijdstip kunnen aangeven.

Teamindeling Fortuna/Delta Logistiek

Selectie Fortuna/Delta Logistiek

Coaches: Ard, Damien, Mark
Dames: Mirjam, Jessica, Sanne, Fleur, Roos, Eline, Mirthe, Eva, Claire, Manon, Michelle, Sascha
Heren: Daan, Thomas, Nik, Joren, Jordy, Kai, Victor, Sijmen, Sven

Fortuna/Delta Logistiek 3

Coaches: zsm bekend
Dames: Kelly, Nina, Esther, Silila, Milou, Marit
Heren: Bastien, Pim, Guido, Jeroen, Yannick, Mike

Fortuna/Delta Logistiek 4

Dames: Thari, Ann, Esther, Nikki Jay, Karin, Lara
Heren: Calvin, Boye, Tim, Jimmy, Nick, Jeroen P.

Fortuna/Delta Logistiek 5

Dames:  Annemarie, Vanessa, Petra, Renate, Myrthe, Lieke, Rosanne
Heren: Jordy, Lars, Gert Jan, Wout, Jan, Thomas

Fortuna/Delta Logistiek 6

Dames: Anneke, Jenna, Romée, Liv, Sofie
Heren: Matthijs, Luuk, Sven, Roel, Martin, Roy

Fortuna/Delta Logistiek 7

Dames: Demi, Joyce, Nicole, Michelle t W, Lisa V
Heren: Casper, Niels, Lucas, Emiel, Pim, Quincy

Fortuna/Delta Logistiek 8

Dames: Janine, Michelle B, Chimène , Lisa U
Heren: Alexis, Dion, Johan, Peter, Bjorn

Fortuna/Delta Logistiek selectie A-junioren (voor A1 en A2)

Coaches: Jeroen en Cindy (A1) en Mark en David (A2)
Dames: Annick, Fabienne, Jill, Resy, Alicia, Amy, Pien, Amber, Moana
Heren: Jimmy, Mark, Jan, Kay, Sven, Merijn, Tim, Jason, Thomas, Lars v P

Fortuna/Delta Logistiek A3

Trainers: Tjitske (1e helft veld), Jan-Jaap, Sven W
Coaches: Jan-Jaap, Sven W
Dames: Chloë, Evelijn, Marit, Myrthe, Sophie v L, Zoë
Heren: Jens d V, Lars N, Martijn, Sem

Fortuna/Delta Logistiek A4

Trainers: Quincy, Alexis
Coaches: idem
Dames: Gwendoline, Felice, Iris, Isabeau, Liza, Tara
Heren: Dylan, Jelmer, Jens v W, Julian, Thomas M

Fortuna/Delta Logistiek B1

Trainers: Tom, Luca
Coaches: idem
Dames: Chelsea, Esther, Marlies, Noek, Roos H
Heren: Brad, Milan, Lucas, Rick

Fortuna/Delta Logistiek B2

Trainers: Miriam (1x pw 1e helft veld), selectie 1x pw
Coach: Sven R
Dames: Angel, Annemée, Julia vd A, Mila
Heren: Hidde, Lars v Z, Noah, Olaf, Ruben

Fortuna/Delta Logistiek B3

Trainers: Sascha en Silila (1x pw 1e helft veld), Gert-Jan
Coach: Gert-Jan
Dames: Amber, Esmee N, Fréderique, Senne
Heren: Mats, Sem, Tiss, Tycho, Niels

Fortuna/Delta Logistiek B4

Trainers: Matthijs, 2e vacant
Coach: Matthijs
Dames: Charlotte, Liz, Simone, Anouk J, Sterre
Heren: Axel, Jayden H, Koen, Senna

Fortuna/Delta Logistiek B5

Trainers: Iris, Dylan, Thomas
Coaches: idem
Dames: Ashley, Esmee K, Julia L, Mirle, Nienke R, Jasmijn
Heren: Bastiaan, Bram, Laurens, Nic

Fortuna/Delta Logistiek C1

Trainers: Jord, Jessica, Arline
Coaches: idem
Dames: Bibi, Demi B, Lis, Sascha, Tess
Heren: Fédor, Justin, Lars S, Seth, Yanu

Fortuna/Delta Logistiek C2

Trainers: Dennis, selectie (1x pw)
Coach: Freek
Dames: Demi vd P, Faya, Katja v W, Lisa, Mare
Heren: Boris, Stijn, Stef, Wander

Fortuna/Delta Logistiek C3

Trainers: Romée, Sem
Coaches: idem
Dames: Anoek, Chris, Ella, Fleur, Floor, Sara
Heren: Jaro, Jules, Luc, Otar

Fortuna/Delta Logistiek C4

Trainers: Julian, Jens v W, Marit en Felice
Coaches: idem
Dames: Bregtje, Britt, Fébe, Floortje S, Sol, Jojanneke
Heren: Davey, Joran, Julian, Boaz

Fortuna/Delta Logistiek D1

Trainers: Mark T, Miriam, Arline (beide 1x pw)
Coaches: Mark T, Miriam
Dames: Nikki, Sia, Sharon, Ranomy, Roos L
Heren: Raf, Rens, Ruben, Steef

Fortuna/Delta Logistiek D2

Trainers: Jan, Kay
Coaches: Jan, Kay, Marrien
Dames: Fenna, Jalou, Katja, Renee, Tess R
Heren: Samuel, Sten, Sven v D, Toas

Fortuna/Delta Logistiek D3

Trainers: Erwin, Aafra
Coaches: idem
Dames: Anne, Esmee, Juliette, Lieke
Heren: Daan M, Djuseppe, Jorg, Mees, Tim

Fortuna/Delta Logistiek D4

Trainers: Moana, Nika
Coach: Robin
Dames: Elin, Jess, Zoë, Mae, Lois, Senna
Heren: Arvind, Levi, Mels, Steven

Fortuna/Delta Logistiek D5

Trainers: Petra (1x pw), Noah en Lars v Z (1x pw)
Coach: Petra
Dames: Faylinn, Floortje v L, Karlijne, Nienke, Yara, Elise
Heren: Dane, Sven M, Tieme, Wout

Fortuna/Delta Logistiek E1

Trainers: Joost
Coach: idem
Dames: Isa, Jenna
Heren: Coen, Justin v V, Sil

Fortuna/Delta Logistiek E2

Trainers: Naomi, Remco
Coach: Nikki-Jay
Dames: Amber, Sjors
Heren: Justin de J, Daniël

Fortuna/Delta Logistiek E3

Trainers: Lar N, Lars v P
Coaches: idem
Dames: Noor, Eline
Heren: Olaf, Robert, Jayden

Fortuna/Delta Logistiek E4

Trainers: Nicole, Sjoerd, Linda
Coaches: Nicole, Sjoerd
Dames: Fem, Lot, Marly
Heren: Ivo, Luca

Fortuna/Delta Logistiek E5

Trainers: Annemée, Esther
Coaches: idem
Dames: Jaimy, Suzie
Heren: Niels, Ruben

Fortuna/Delta Logistiek E6

Trainers: Diederik, Liz
Coaches: idem
Dames: Lucy, Mandy, Roos H
Heren: Oscar, Sepp

Fortuna/Delta Logistiek F1

Trainers: Milan, Merijn
Coaches: Milan, Merijn, Sander
Dames: Dewi, Djem, Elle
Heren: Mick, Pascal

Fortuna/Delta Logistiek F2

Trainers: Peter M, Jan M
Coaches: idem
Dames: Emily, Roos M, Veerle
Heren: Mika, Teo

Fortuna/Delta Logistiek F3

Trainers: Marlies, Sophie, Astrid
Coaches: idem
Dames: Helle, Lana, Yara
Heren: Daan, Nathan

Fortuna/Delta Logistiek F4

Trainers: Joyce, Roos H, Lis H
Coaches: Dana
Dames: Emma-Claire, Maudie
Heren: Bram, Jayden K, Jip

Fortuna/Delta Logistiek F5

Trainers: Joyce, Roos H, Lis H
Coaches: Anne, Marloes
Dames: Lizzy, Jule
Heren: Arthur, Coen, Dees

Share This