Diversen en werkgroepen

Commissie/werkgroepAanspreekpuntTelefoonMail
Beheer en verhuur sporthal FortunaJan PreuningerContact










    ComplexbeheerJohan Mensink
    Jan Preuninger
    Contact










      Club van 50Bestuurpenningmeester@fortuna-korfbal.nl
      Commerciële zaken; sponsorcommissieBestuurpenningmeester@fortuna-korfbal.nl
      Communicatie & PR Tim van Peppencommunicatie@fortuna-korfbal.nl
      KampcommissieTim van Peppenkampcommissie@fortuna-korfbal.nl
      KascontrolecommissieTaco VleesenbeekContact










        KledinglijnNicole Nenniekledinglijn@fortuna-korfbal.nl
        Korfbal League ManagerJoris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
        MediacrewJoris Houwelingjorishouweling@hotmail.com
        ScheidsrechtercommissieVacantContact










          Fortuna Korfbal Spektakel (FKS)Joris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
          SupporterscommissieVia: klmanager@fortuna-korfbal.nl
          WebsiteHarm Boschloowebmaster@fortuna-korfbal.nl

          Het laatste nieuws diverse en werkgroepen

          Presentatie selectie 2022-2023

          Wil jij weten wie de (nieuwe) selectiespelers dit seizoen zijn en wat het favoriete vakantieland of eten is, wat er op hun bucketlist staat en waar ze ’s nachts voor

          Lees meer »