Diversen en werkgroepen

Samen voor de vereniging

Informatie

Binnen Fortuna/Delta Logistiek zijn veel vrijwilligers actief om de vereniging bloeiend te houden.

Overzicht overige commissies en werkgroepen
Commissie/werkgroepAanspreekpuntTelefoonMail
Beheer en verhuur sporthal Fortuna Aad ReijgersbergContact










ComplexbeheerJohan Mensink
Nol Karbet
Jan Preuninger
Wim Makaske
Lars ter Heijden
Contact










Club van 50Jeroen de Vosvrijwilligers@fortuna-korfbal.nl
Commerciële zaken; sponsorcommissieArie van Peperstraten
Peter Berg
Arno Preuninger
sponsoring@fortuna-korfbal.nl
Communicatie & PR Tim van Peppentim@writhings.nl
KampcommissieMarcel Segaarkampcommissie@fortuna-korfbal.nl
KascontrolecommissieTaco VleesenbeekContact










KledinglijnPaschal Ammerlaan, Antoinette Ipingkledinglijn@fortuna-korfbal.nl
Korfbal League ManagerJoris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
MediacrewJoris Houwelingjorishouweling@hotmail.com
ScheidsrechtercommissieNol KarbetContact










Fortuna Korfbal Spektakel (FKS)Joris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
SupporterscommissieJohan MoermanContact










Website en social mediaPerry Stiniswebmaster@fortuna-korfbal.nl

Agenda

Er zijn momenteel geen toekomstige events.

Nieuws uit commissies

De velddienst stelt zich voor …

Wil je jezelf en je commissie eens voorstellen aan ons? (Wie zijn jullie en wat verbindt jullie aan Fortuna?)  De velddienst bestaat uit Inge, Foekje, Nelleke, Priscilla, Jannet, Margreet, Jos, Karin N en Karin R. Wij zijn alle ouders van spelende jeugdleden. De...

Een kennismaking met de B3

De B3 van dit jaar bestaat uit Mats, Niels, Sem,Tiss,Tycho, Amber, Esmee, Frederique en Senne. Na het bekend maken van de teamindelingen werd er nog wat gehusseld en dit was het resultaat. Een goed resultaat mag je wel zeggen want na als middenmoter geëindigd te zijn...

Vrijdag gaan we over op Hertog-Jan

Vanaf aanstaande vrijdag 24 januari verkopen we in de kantine niet langer Jupiler, maar Hertog-Jan op de tap. De wijziging van Hertog-Jan is een wijziging die op veler verzoek vanuit de vereniging is toegepast. Vanaf vrijdag veranderen ook enkele bierprijzen....

Share This