Diversen en werkgroepen

Samen voor de vereniging

Informatie

Binnen Fortuna/Delta Logistiek zijn veel vrijwilligers actief om de vereniging bloeiend te houden.

Overzicht overige commissies en werkgroepen
Commissie/werkgroepAanspreekpuntTelefoonMail
Beheer en verhuur sporthal Fortuna Aad ReijgersbergContact










    ComplexbeheerJohan Mensink
    Nol Karbet
    Jan Preuninger
    Wim Makaske
    Lars ter Heijden
    Contact










      Club van 50Jeroen de Vosvrijwilligers@fortuna-korfbal.nl
      Commerciële zaken; sponsorcommissieArie van Peperstraten
      Peter Berg
      Arno Preuninger
      sponsoring@fortuna-korfbal.nl
      Communicatie & PR Tim van Peppentim@writhings.nl
      KampcommissieMarcel Segaarkampcommissie@fortuna-korfbal.nl
      KascontrolecommissieTaco VleesenbeekContact










        KledinglijnNicole Nenniekledinglijn@fortuna-korfbal.nl
        Korfbal League ManagerJoris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
        MediacrewJoris Houwelingjorishouweling@hotmail.com
        ScheidsrechtercommissieEd HomContact










          Fortuna Korfbal Spektakel (FKS)Joris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
          SupporterscommissieJohan MoermanContact










            Website en social mediaPerry Stiniswebmaster@fortuna-korfbal.nl

            Agenda

            Er zijn momenteel geen aanstaande evenementen.

            Nieuws uit commissies

            In Memoriam: Frans Graatsma

            Tot ons verdriet hebben we kennis genomen dat Frans Graatsma op vrijdag 29 januari is overleden. Frans was jarenlang betrokken bij Fortuna/Delta Logistiek en velen zullen hem kennen als de bevlogen teammanager van de A-selectie.

            Van het bestuur: Einde van een bijzonder jaar

            Aan het einde van vorig jaar schreven we een kerstgroet, waarbij we hoopten op een gezond, mooi en sportief 2020. Niemand had toen rekening gehouden met het scenario dat zich enkele maanden later voordeed. Sterker nog, we begonnen het jaar mooi, met de winst in de...

            Share This