Diversen en werkgroepen

Samen voor de vereniging

Informatie

Binnen Fortuna/Delta Logistiek zijn veel vrijwilligers actief om de vereniging bloeiend te houden.

Overzicht overige commissies en werkgroepen
Commissie/werkgroepAanspreekpuntTelefoonMail
Beheer en verhuur sporthal Fortuna Aad ReijgersbergContact










ComplexbeheerJohan Mensink
Nol Karbet
Jan Preuninger
Wim Makaske
Lars ter Heijden
Contact










Club van 50Jeroen de Vosvrijwilligers@fortuna-korfbal.nl
Commerciële zaken; sponsorcommissieArie van Peperstraten
Peter Berg
Arno Preuninger
sponsoring@fortuna-korfbal.nl
Communicatie & PR Tim van Peppentim@writhings.nl
KampcommissieMarcel Segaarkampcommissie@fortuna-korfbal.nl
KascontrolecommissieTaco VleesenbeekContact










KledinglijnNicole Nenniekledinglijn@fortuna-korfbal.nl
Korfbal League ManagerJoris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
MediacrewJoris Houwelingjorishouweling@hotmail.com
ScheidsrechtercommissieEd HomContact










Fortuna Korfbal Spektakel (FKS)Joris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
SupporterscommissieJohan MoermanContact










Website en social mediaPerry Stiniswebmaster@fortuna-korfbal.nl

Agenda

Er zijn momenteel geen aanstaande evenementen.

Nieuws uit commissies

Terugblik op JAV van 2 november 2020 

Op zondag 2 november 2020 heeft de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (JAV) plaatsgevonden. Gezien de huidige COVID-19 situatie dit jaar voor het eerst een online ledenvergadering via Google Meet. Vanuit de overheid is een tijdelijke noodwet geïnitieerd die een online ledenvergadering ook mogelijk en rechtsgeldig maakt. 

Share This