Diversen en werkgroepen

Samen voor de vereniging

Informatie

Binnen Fortuna/Delta Logistiek zijn veel vrijwilligers actief om de vereniging bloeiend te houden.

Overzicht overige commissies en werkgroepen
Commissie/werkgroepAanspreekpuntTelefoonMail
Beheer en verhuur sporthal Fortuna Aad ReijgersbergContact










ComplexbeheerJohan Mensink
Nol Karbet
Jan Preuninger
Wim Makaske
Lars ter Heijden
Contact










Club van 50Jeroen de Vosvrijwilligers@fortuna-korfbal.nl
Commerciële zaken; sponsorcommissieArie van Peperstraten
Peter Berg
Arno Preuninger
sponsoring@fortuna-korfbal.nl
Communicatie & PR Tim van Peppentim@writhings.nl
KampcommissieMarcel Segaarkampcommissie@fortuna-korfbal.nl
KascontrolecommissieTaco VleesenbeekContact










KledinglijnPaschal Ammerlaan, Antoinette Ipingkledinglijn@fortuna-korfbal.nl
Korfbal League ManagerJoris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
MediacrewJoris Houwelingjorishouweling@hotmail.com
ScheidsrechtercommissieNol KarbetContact










Fortuna Korfbal Spektakel (FKS)Joris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
SupporterscommissieJohan MoermanContact










Website en social mediaPerry Stiniswebmaster@fortuna-korfbal.nl

Agenda

Er zijn momenteel geen aanstaande evenementen.

Nieuws uit commissies

Teamindelingen B t/m F seizoen 2020-2021

Het is voor iedereen een bijzonder seizoen geweest. Zo ook voor de Jeugd TC. Doordat het seizoen vroegtijdig is geëindigd is het bekijken van wedstrijden half maart al gestopt. Daarnaast is de feedback die we van de trainers en coaches ontvingen over een kortere...

‘Racisme? Bij Fortuna toch geen probleem?’

De titel is de eerste gedachte die in mijn hoofd op komt. Wij Fortunezen zijn toch van die beschaafde korfballers? Dat zou best kunnen en mogelijk komt racisme of ander soort kwetsend gedrag bij ons niet voor, dan toch is het geen onderwerp om niet bij stil te staan....

Share This