Diversen en werkgroepen

Commissie/werkgroepAanspreekpuntTelefoonMail
Beheer en verhuur sporthal FortunaJan PreuningerContact










    ComplexbeheerJohan Mensink
    Jan Preuninger
    Contact










      Club van 50Bestuurpenningmeester@fortuna-korfbal.nl
      Commerciële zaken; sponsorcommissieBestuurpenningmeester@fortuna-korfbal.nl
      Communicatie & PR Tim van Peppencommunicatie@fortuna-korfbal.nl
      KampcommissieTim van Peppenkampcommissie@fortuna-korfbal.nl
      KascontrolecommissieTaco VleesenbeekContact










        KledinglijnNicole Nenniekledinglijn@fortuna-korfbal.nl
        Korfbal League ManagerJoris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
        MediacrewJoris Houwelingjorishouweling@hotmail.com
        ScheidsrechtercommissieVacantContact










          Fortuna Korfbal Spektakel (FKS)Joris Houwelingklmanager@fortuna-korfbal.nl
          SupporterscommissieVia: klmanager@fortuna-korfbal.nl
          WebsiteHarm Boschloowebmaster@fortuna-korfbal.nl

          Het laatste nieuws diverse en werkgroepen

          4e Loterij bij KL thuiswedstrijd

          Zaterdag (28/1) wordt er weer een loterij gehouden bij de vijfde thuiswedstrijd van Fortuna/Delta Logistiek tegen KCC/CK Kozijnen. We gaan door met het sparen voor de nieuwe muziekinstallatie in de

          Lees meer »

          3e Loterij bij KL thuiswedstrijd

          Zaterdag (7/1) wordt er weer een loterij gehouden bij de derde thuiswedstrijd van Fortuna/Delta Logistiek tegen DVO/Transus. We gaan door met het sparen voor de nieuwe muziekinstallatie in de kantine

          Lees meer »

          STEM OP DIK !!!!!!!

          Dik Scherft staat in de finale van het “Ouderen Songfestival” en staat zondag 11 december in het DeLaMar -Amsterdam. Mensen kunnen op hem stemmen ….ja het hoeft niet je smaak

          Lees meer »