Trainingstijden veld vanaf 22 augustus 2022

Trainingsschema veld najaar 2022

De trainingstijden voor de komende veldperiode staan hieronder vermeld.

Het tabblad trainingstijden is nog niet aangepast op dit schema, dat zullen we na onze vakanties aanpassen.

We zoeken nog trainers voor de C4, D3 en 1x B4. Het zou leuk zijn als je ons maar vooral de spelers helpt door je aan te melden!

G Woensdag 18.30-19.30 Veld 1
S3 en S4 Dinsdag 20.00-21.30 Veld 3
Donderdag 20.15-21.45 Veld 1
S5 t/m S9 Vrijdag 20.00-21.00 Veld 1
A1 en A2 Dinsdag 18.00-19.30 Veld 1 Laurens, Luca, Rick
Donderdag 18.15-19.30 Veld 2 Laurens, Luca, Rick
Korfbalfit Woensdag 20.30-21.30 Veld 1

 

A3 Woensdag 19.00-20.00 Veld 2 Sven en Alex
Vrijdag 19.00-20.00 Veld 2 Sven en Alex
A4 Dinsdag 19.00-20.00 Veld 2 Sanne B, Sanne vd B, Alicia, Nina
Donderdag 18.00-19.00 Veld 3 Selectie

 

B1 Dinsdag 18.15-19.30 Veld 4 Martijn en Arline
Donderdag 18.00-19.15 Veld 1 Martijn en Tom
B2 Dinsdag 18.30-19.30 Veld 4 Jan en Sascha
Donderdag 18.00-19.00 Veld 1 Jan
B3 Woensdag 19.30-20.30 Veld 1 Tjitske
Vrijdag 19.00-20.00 Veld 1 Iris en Sjors H
B4 Dinsdag 17.45-18.45 Veld 3 Jan M (t/m November)
Vrijdag 19.00-20.00 Veld 1 Iris en Sjors H

 

C1 Dinsdag 18.45-19.45 Veld 3 Thomas en Dennis
Donderdag 18.15-19.15 Veld 4 Thomas en Dennis
C2 Dinsdag 17.00-18.00 Veld 1 Roos, Lucas en Joost
Donderdag 17.15-18.15 Veld 2 Roos, Lucas en Joost
C3 Dinsdag 17.15-18.15 Veld 4 Sietske en Inge
Donderdag 17.00-18.00 Veld 1 Sietske en Inge
C4 Woensdag 18.00-19.00 Veld 2 ntb
Vrijdag 18.00-19.00 Veld 2 ntb

 

D1 Dinsdag 18.00-19.00 Veld 2 Sophie en Lars
Donderdag 17.15-18.15 Veld 2 Seth, Mila, Sophie en Lars
D2 Dinsdag 17.15-18.15 Veld 4 Peter, Fleur en Lisa
Donderdag 17.00-18.00 Veld 1 Peter, Fleur en Lisa
D3 Woensdag 18.00-19.00 Veld 3 ntb
Vrijdag 18.00-19.00 Veld 3 ntb
D4 Dinsdag 17.45-18.45 Veld 4 Astrid,
Vrijdag 18.00-19.00 Veld 4 Mathijs, Sven v.D, Anoek

 

E1 en E2 Dinsdag 18.00-19.00 Veld 2 Joost, Ella
Donderdag 17.15-18.15 Veld 4 Joost, Sjors M, Amy Lynn
E3 en E4 Woensdag 18.00-19.00 Veld 4 Lisanne, Febe, Britt, Senna, Nikki
Vrijdag 18.00-19.00 Veld 1 Lisanne, Febe, Britt, Senna, Nikki

 

F1 en F2 Woensdag 17.00-18.00 Veld 1 Lisette, Jack, Anne en Jess
Donderdag 17.15-18.15 Veld 4 Milan, Lis, Julia
F3 en F4 Woensdag 17.00-18.00 Veld 1 Marloes, Tess, Sharon,

Jan Willem, Bregtje, Mees

 

Lees meer nieuws

Share This