Trainingstijden zaal 2021/2022

Het trainingsschema voor het zaalseizoen 2021/2022 is rond! De meeste ploegen trainen in de Fortunahal, sommige ploegen ook in Sporthal Emerald in Delfgauw. Zowel in de Fortunahal als in de Emeraldhal wordt er op sommige momenten in 1/3 van de hal getraind. De tijden zijn zoveel mogelijk afgestemd op de wensen van de trainers; zonder trainer immers geen training.

Let op: de Emeraldhal is vanaf 1 november beschikbaar en is gesloten in de schoolvakanties.

Zoals bekend zijn we in afwachting van een tweede sporthal, waardoor de beperking in beschikbare zaalruimte en tijden dan geen issue meer zal zijn. Uiteraard zouden wij ook het liefste iedereen indelen op de tijden die het beste uitkomen. Wie weet kunnen we volgend seizoen aan meer wensen voldoen.

Na de kerstvakantie verandert het schema enigszins doordat de selectie niet meer op woensdagavond traint. Dit betreft:

D2 en C3 60 ipv 45 min

B2 en G-korfbal start kwartier later

A3 start 19.30 ipv 18.15

A4 van vrijdag naar woensdag

A5 van Emerald naar Fortunahal op woensdag

Het aangepaste schema vanaf 1 januari volgt zo snel mogelijk.

Veel plezier in de zaal!

Schema zaal 25 oktober tot 31 december 2021 (Emerald vanaf 1 november)

teams dag tijd trainers hal
Senioren        
Selectie 1/2 dinsdag 19.45 – 21.15 Ard, Damiën, Jeroen, Sijmen Fortuna
  woensdag 19.15 – 20.45 Ard, Damiën, Jeroen, Sijmen Fortuna
  donderdag 19.45 – 21.15 Ard, Damiën, Jeroen, Sijmen Fortuna
Selectie 3/4 dinsdag 21.15 – 22.15 Richard, Wim Fortuna
  donderdag 21.15 – 22.15 Richard, Wim Fortuna
5 t/m 8 vrijdag 20.30 – 21.30   Fortuna
KorfbalFit +

5 t/m 8

woensdag 20.45 – 21.45   Fortuna
         
G-korfbal woensdag 18.15 – 19.15 Joyce, Petra, Miriam, Anouk, Andrea Fortuna
A junioren        
A1/A2 dinsdag 18.45 – 19.45 Wouter en Arno, Mark en David Fortuna
  donderdag 18.45 – 19.45 Wouter en Arno, Mark en David Fortuna
A3 woensdag 18.15 – 19.15 Lieneke Fortuna
  vrijdag 18.45 – 19.45 Tim Fortuna
A4 maandag 18.45 – 19.45 Joyce Fortuna
  vrijdag 20.30 – 21.30 Matthijs Fortuna
A5 woensdag 19.00 – 20.00 Sanne en Sven Emerald (veld C)
  vrijdag 19.45 – 20.30 Sanne en Sven Fortuna
A6 maandag 18.45 – 19.45 Alex Fortuna
  vrijdag 19.15 – 20.15 Alex Fortuna
B-aspiranten        
B1 dinsdag 17.45 – 18.45 Luca en Tom Fortuna
  donderdag 17.45 – 18.45 Luca en Tom Fortuna
B2 woensdag 17.15 – 18.15 Martijn Fortuna
  vrijdag 17.30 – 18.30 Martijn Fortuna
B3 maandag 17.45 – 18.45 Arjan en Michael Fortuna
  woensdag 18.00 – 19.00 Fortuna 3/4 Emerald (veld C)
B4 woensdag 17.00 – 18.00 Iris en Dylan Emerald (veld B)
  vrijdag 18.00 – 18.45 Iris en Dylan Fortuna
C-aspiranten        
C1 dinsdag 17.45 – 18.45 Thomas en Fortuna
  donderdag 17.45 – 18.45 Thomas en Fortuna
C2 dinsdag 16.45 – 17.45 Cor, Lars en Lars Fortuna
  vrijdag 16.30 – 17.30 Cor, Lars en Lars Fortuna
C3 maandag 17.00 – 18.00 Liz en Laura Emerald (halve zaal)
  woensdag 17.30 – 18.15 Liz, Laura, Tjitske Fortuna
C4 maandag 17.45 – 18.45 Julian, Marit, Felice Fortuna
  woensdag 17.00 – 18.00 Julian, Marit, Felice Emerald (veld C)
D-pupillen        
D1 dinsdag 17.00 – 18.00 Merijn Emerald (veld C)
  vrijdag 17.15 – 18.00 Jan Fortuna
D2 dinsdag 16.45 – 17.45 Amy-Lynn, Sophie Fortuna
  woensdag 16.30 – 17.30 Sjoerd, Nicole Fortuna
D3 dinsdag 17.00 – 18.00 Sietske en Inge Emerald (veld B)
  donderdag 17.00 – 17.45 Sietske en Inge Fortuna
D4 maandag 17.00 – 18.00 Nienke en Nic Emerald (halve zaal)
  vrijdag 18.30 – 19.15 Nienke en Nic Fortuna
E1/E2/E3 dinsdag 17.00 – 18.00 Mike, Jan, Astrid, Peter, Sjors, Roos, Annemée Emerald (veld A)
  vrijdag 16.30 – 17.15 Mike, Jan, Astrid, Peter, Sjors, Roos, Annemée Fortuna
E4 maandag 17.00 – 17.45 Ella en Mare Fortuna
  woensdag 17.00 – 18.00 Ella en Mare Emerald (veld A)
E5 maandag 17.00 – 17.45 Julia, Bastiaan en Mirle Fortuna
  vrijdag 16.30 – 17.15 Julia, Bastiaan en Mirle Fortuna
E6 maandag 17.00 – 17.45 Joost Fortuna
  donderdag 17.00 – 17.45 Joost Fortuna
E7 maandag 17.00 – 17.45 Lisa en Fleur Fortuna
  donderdag 17.00 – 17.45 Lisa en Fleur Fortuna
E8 maandag 17.00 – 17.45 Sara en Demi Fortuna
  woensdag 17.00 – 18.00 Sara en Demi Emerald (veld A)
F1 F2 woensdag 16.30 – 17.30 Marloes Fortuna
F gevorderd donderdag 16.45 – 17.30 Fédor, Stijn, Sacha Fortuna
F3 woensdag 16.30 – 17.30 Britt en Fébe Fortuna

 

Lees meer nieuws

Update van het Bestuur (3)

Afgelopen zaterdag hebben wij het behaalde kampioenschap nogmaals gevierd met een receptie. Goed om te zien dat de wethouder mooie woorden sprak over onze vereniging

Lees meer »
Share This