Afgelopen seizoen mocht Fortuna een bijzondere nieuwe speler verwelkomen: Keitaro Murano, of gewoon Tsun, zoals hij zichzelf ook noemt. Tsun komt uit de bruisende Japanse hoofdstad Tokyo en streek voor zijn werk tijdelijk neer in Nederland. In hartje Delft vond hij niet alleen een prachtige woonplek, maar ook een sportieve thuisbasis: onze vereniging.
Tsun is een fervent korfballiefhebber en speelde de afgelopen jaren bij zijn club in Japan. Toen hij in Delft aankwam, twijfelde hij geen moment en nam meteen contact op met Fortuna. Zijn vraag was simpel: Kan ik hier korfballen?” Het antwoord was uiteraard een volmondig “ja”. Tsun vond zijn plek in Fortuna 8, ons gezellige breedtesportteam, en werd vanaf het begin een vertrouwd gezicht op de KorfbalFit-trainingsavonden op woensdag.
Wat Tsun extra bijzonder maakt, is zijn liefde voor de sport én voor onze club. In Japan speelde hij al de afgelopen jaren korfbal bij zijn club VICUS uit Tokyo. En vanuit Japan volgde hij via de livestreams trouw de wedstrijden van de Korfbal League, met natuurlijk speciale aandacht voor ons vlaggenschip. Fortuna was voor hem dus geen onbekende naam: zelfs vanaf de andere kant van de wereld wist hij wat er in Delft op korfbalgebied speelde.
Inmiddels heeft Tsun er een korfbalseizoen bij ons op zitten. Op en buiten het veld is hij vaak aanwezig geweest, zoals ook onlangs bij het teamuitje van KorfbalFit. Fortuna heeft door de jaren heen al enkele internationale spelers mogen verwelkomen, maar een korfballer uit Japan is toch echt bijzonder.
Ook komend seizoen zal Tsun bij Fortuna actief blijven. Nog een jaar lang mogen we genieten van zijn enthousiasme en sportiviteit.
Welkom (weer) Tsun! We zijn blij om jou in onze vereniging te hebben.
